Bella Hadid kovboy sevgilisi için bunu da yaptı


Son zamanların gözde modellerinden biri olarak kabul edilen 27 yaşındaki Hadid, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yeni sevgilisi Adan Banuelos ile olan ilişkisini tüm dünyaya ilan etti.

Bu yeni ilişkinin etkisiyle hayatında radikal bir değişiklik yapan Bella Hadid’in, sevgilisi Adan Banuelos’un yanına, Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletine taşındığı iddia ediliyor.

TMZ tarafından yayımlanan bir habere göre, Hadid ve Banuelos’un ilişkisi giderek ciddi bir boyut kazanıyor ve bu gelişme, ünlü modelin Teksas’ta bir ev satın almasına neden olmuş.

Kırsal bir bölgede yer alan bu yeni yuva, Hadid’in sevgilisinin evine oldukça yakın bir konumda bulunuyor, bu da çiftin birbirine olan bağlılığını ve ilişkilerini daha da güçlendiriyor gibi görünüyor.

Bella Hadid’in önceki ilişkisi, ünlü sanat yönetmeni Marc Kalman ile idi. Yaklaşık üç yıl süren bu ilişki, geçtiğimiz temmuz ayında sona ermişti.

Hadid’in Kalman’dan sonraki bu yeni başlangıcı, hem kişisel hayatında hem de profesyonel kariyerinde yeni bir sayfa açmasına olanak tanıyor.

Adan Banuelos ile olan ilişkisinin, Hadid için sadece bir aşk hikayesi olmakla kalmayıp, aynı zamanda onun hayatındaki önemli bir dönüm noktası olacağı düşünülüyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x