Herkes Prenses’in sağlık durumunu merak ediyor! ‘En kötüsü henüz yaşanmadı’

Ocak’ta geçirdiği karın ameliyatı sonrası görüntü vermeyen ve yokluğuna dair birçok spekülasyon çıkan Galler Prensesi William’ın (41) eşi Galler Prensesi Kate Middleton (42), mart ayında ortaya çıkmıştı. Video yayınlayarak açıklama yapan Kate, kansere yakalandığını duyurmuştu:

Benimle çok iyi ilgilenen harika bir sağlık ekibim vardı ve bunun için çok minnettarım. O sırada kanser olmadığım düşünülüyordu. Ameliyat başarılı geçti. Ancak ameliyattan sonra yapılan testlerde kanserin mevcut olduğu tespit edildi. Bu nedenle sağlık ekibim kemoterapi sürecinden geçmemi tavsiye etti ve şu anda bu tedavinin ilk aşamalarındayım.

“YALNIZ DEĞİLSİNİZ”

“William ve ben ailemizin iyiliği için bunu özel tutmak ve yönetmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Şu anda, hayatları kanserden etkilenen herkesi de düşünüyorum. Her ne şekilde olursa olsun bu hastalıkla karşı karşıya olan herkes için lütfen inancınızı ya da umudunuzu kaybetmeyin. Yalnız değilsiniz.”

Şu an da Middleton’ın tedavisiyle ilgili hiçbir açıklama yapılmamasına rağmen; İspanyol gazeteci Concha Calleja, Galler Prensesi’nin sağlık durumu hakkında ‘endişe verici’ bilgiler paylaştı.

“DURUMU SANILDIĞINDAN KÖTÜ”

Önceki gün Telecino kanalında yayınlanan Fiesta adlı programa katılan Calleja, Kate’in durumunun sanıldığından daha kötü olduğunu ileri sürdü.

“BİR AMELİYAT DAHA OLMASI GEREKİYOR”

Concha Calleja, yıl sonuna kadar ki tüm görüşme ve etkinliklerini iptal eden Middleton hakkında şu ifadeleri kullandı:

Kate Middleton hakkında özellikle bana ‘Size en kötünün geride kaldığını söylemek isterdim ama bu doğru değil. En kötüsü daha yaşanmadı’ dendi. Prenses’in tedavisi ağustos ayına kadar bitmeyecek ve yıl sonundan önce bir ameliyat daha geçirmesi gerekecek. Onu şimdilik göreceğimizi sanmıyorum, en azından iyileşene kadar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x